Yasal Uyarı Ve Kullanım Şartları

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Bu web sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir,  indirebilir,  kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz yada herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin web sitemizden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.  Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi,  herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.

Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi OFM GROUP veya bağlı şirketlerine ait web ağının dışına götürebilir.  Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak OFM GROUP ve bağlı şirketlerimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır.

OFM GROUP ve bağlı şirketlerimizin sitelerinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları,   animasyonlar,   videolar,   dizayn,   tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları  5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.   Bunlar  OFM GROUP  ve bağlı şirketlerimizin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

OFM GROUP ve bağlı şirketlerimiz hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman da kullanım şartlarında değişikliğe gidilebilir.

Sitelerimizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman hekim muayenesinin yerini alamaz, hekim muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.   Sağlığınızla ilgili durumlarda  lütfen uzman bir hekim’e  danışınız.